Informacje - co oferujemy

A także: jaka powinna być strona firmowa aby przynosiła zyski
Specjalizacja – strony dla firm
Zacznijmy od tego, że tworzenie stron internetowych to bardzo szerokie zagadnienie. Tak jak wiele jest ich zastosowań tak i metody są różne a wiadomo, że jeśli coś jest do wszystkiego to przeważnie na żadnym polu nie może się poszczycić wybitnymi rezultatami. Skupiając się tylko i wyłącznie na stronach firmowych możemy spełnić wszystkie warunki najwyższej jakości w sieci.
Rezultat - zarabiasz w internecie
 • Jak naprawdę zaistnieć w internecie? Nie wystarczy zwykła strona, ponieważ obecnie może mieć taką każdy. Potrzebne jest coś więcej, zupełnie inne od przyjętego podejście – strona www danej firmy powinna odzwierciedlać ją na każdej możliwej płaszczyźnie, zaczynając na kolorystyce i stylu a kończąc jakością i profesjonalizmem. Im robi lepsze wrażenie tym większe zaufanie wzbudza do jej posiadacza oraz jego usług.
 • Aby pomóc osiągnąć ten cel naszym klientom, przeprowadziliśmy dogłębne badania w ustaleniu jak na dzień dzisiejszy powinna wyglądać i co sobą reprezentować firmowa strona internetowa. Złożony wynik tych badań uprościliśmy następnie do czterech głównych punktów-wyznaczników, a oto one:

  • Nowoczesność - media cyfrowe są jednymi z najszybciej zmieniających się na świecie. Aby dotrzymać im kroku należy ewoluować wraz z nimi. W ciągu kilka lat nastąpiła istna rewolucja z prościutkich stron statycznych do interaktywnych i na swój sposób "inteligentnych" odpowiedników. Wciąż rosnące wymagania użytkowników sieci sprawiają, że rola tychże elementów jako tylko "bajerów" mija bezpowrotnie, powoli stają się po prostu standardem.
  • Efektowność - do niedawna możliwa właściwie tylko poprzez technologię Flash była jedynie ozdobnikiem strony a nie jej integralną składową. Przede wszystkim jej wykorzystanie wiązało się z wieloma ograniczeniami jak choćby długim czasem ładowania czy brakiem obsługi pozycjonowania. Wraz z nadejściem nowej technologi efektów, tzw. jQuery, wszystkie te minusy odeszły w niepamięć a dodatkowo pojawiły się nowe możliwości. Co można zrobić za pomocą jQuery można przekonać się zarówno przeglądając naszą stronę jak i w naszym dedykowanym dziale poświęconym efektom >>
  • Pozycjonowalność  - W gąszczu milionów podobnych stron w sieci znaleźć właściwą może być nie lada problemem. Rozwiązaniem jest pozycjonowanie, które jak właśnie zostało wspomniane, dość mocno ogranicza technologia Flash. Nie tylko ona zresztą, duże znaczenie ma również sama struktura kodowa strony. My oferujemy coś niezwykle rzadko spotykanego: połączenie efektów i pozycjonowania. Słowa kluczowe, mapa witryny, "przyjazne linki" – nie brakuje niczego.
  • Przyjazność - pojęcie przyjazności (web usability) powstało stosunkowo niedawno i odnosi się do stopnia łatwości oraz przyjemności użytkowania strony internetowej przez końcowego użytkownika. To zbiór wielu zasad i rozwiązań ułatwiających nawigację po stronie, interakcję z nią czy najważniejsze - łatwe odnajdywanie poszukiwanych informacji. To pole, często niestety zaniedbywane, może się przysłużyć nawet do 50% wzrostu dochodów firmy w internecie.
Dostępność dla wszystkich
Do niedawna tylko największe portale i serwisy internetowe oraz najbogatsze firmy miały możliwość posiadania stron spełniających w większym lub mniejszym stopniu właśnie opisane punkty. Jesteśmy jednymi z pierwszych oferujących podobne rozwiązania w cenie akceptowalnej również przez szersze grono rynkowe. Już dziś możesz skontaktować się z nami aby zamówić stronę dla siebie.

zaufali nam:

 • -zdobywca wielu nagród kulinarnych
 • -gospodarz gwiazd polskiej sceny muzyki i filmu
 • -miejsce prezentacji teppanyaki show
 • -kuchnia azjatycka: chińska, japońska oraz tajska
Papaya w portfolio >>
Tagi: tworzenie stron www z CMS, projektowanie stron Kraków
Copyright © by elektrocomp 2009 - 2018 Kraków